Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان آذربایجان‌غربی با حضور دکتر بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و دکتربیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان در دانشگاه ارومیه برگزار شد.

در مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌های دانشگاهی آذربایجان‌غربی که با رئیس فدراسیون و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع برگزار شد، دکتر سلمان فرضعلی پور با ۱۳ رای از ۱۳ رای ماخوذه برای دوره چهار ساله رئیس هیات شد.

دکتر بیرامی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی دراین مجمع گفت: شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ورزش دانشگاه ارومیه و هیات ورزش‌های دانشگاهی استان هستیم که با توجه به تلاش اداره کل ورزش و جوانان برای همگرایی و خردجمعی در ورزش استان، انتظار داریم بزودی شاهد توسعه بیش از پیش ورزش در آذربایجان‌غربی باشیم.

وی افزود: برای رشد و توسعه ورزش استان به همه ظرفیت ها از جمله ظرفیت ورزش دانشگاهی نیاز داریم و انتظار داریم به بحث برنامه محوری و علم و دانش در حوزه ورزش توجه ویژه شود.

دکترهادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی هم با اشاره به عملکرد قابل قبول هیات‌های استانی خاطر نشان کرد: ماه گذشته مجمع فدراسیون دانشجویی برگزار شد و انجمن‌های دانشجویی با موافقت اعضا تشکیل شد.

وی افزود: با کمک ادارات استانی ورزش و جوانان، برنامه های نظیر برگزاری لیگ‌های دانشجویی را مد نظر داریم که در این خصوص لیگ بسکتبال ۳ نفره راه اندازی شده و بدنبال دریافت مجوز باشگاه های دانشگاه ها هستیم.

وی با اشاره به رتبه نهم فدراسیون ایران در بین ۱۸۰ کشور جهان گفت: مسابقات مختلفی چون یونیورسیاد در رشته های مختلف امسال و سال آینده برگزار خواهدشد و در حال آماده سازی برای حضور قدرتمند در این مسابقات هستیم.

بشیریان افزود: با به تاخیر افتادن مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان، ایران با هشت رشته از جمله تیراندازی با کمان، تیراندازی، ووشو، شمشیربازی، دوومیدانی، جودو و قایقرانی در این رقابت‌ها حضور خواهدیافت.

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir