Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به همت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه و در راستای توسعه تعاملات صنعت و دانشگاه، نشست هم اندیشی صنعت و دانشگاه با موضوع صنایع شیمیایی استان آذربایجان غربی: وضعیت کنونی و چالش‌های پیش رو برگزار شد.
دکتر شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه در این نشست گفت: در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه ارومیه و با هدف تقویت اثرگذاری واقعی پژوهش های دانشگاهی در جامعه و صنعت، نشست های هم اندیشی صنعت و دانشگاه برنامه ریزی شده است و به‌صورت منظم در حوزه های مختلف صنعتی و دانشگاهی در حال برگزاری است.

موضوعی که در این دورهمی دانشگاه و صنعت در دانشگاه ارومیه مورد بررسی قرار می‌گیرد، شناخت وضعیت صنایع شیمیایی استان و ارائه راهکار در خصوص افزایش نقش متخصصین دانشگاهی در رفع مشکلات این صنعت است.

مهندس جوی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز در این نشست با ارائه آمار و ارقام مربوط به فعالیت واحدهای صنایع شیمیایی استان، ارتباط موثر صنعت و دانشگاه را جهت افزایش بهره وری این صنعت و بکارگیری فناوری‌های روز دنیا در صنایع شیمیایی استان ضروری دانسته و به گسترش روابط دوجانبه تاکید کردند.

در ادامه، مدیران عامل و نمایندگان شرکت های تولیدی صنایع شیمیایی استان و همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاه ارومیه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در این زمینه بیان نمودند.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir