Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

اخیرا یک موافقتنامه همکاری در قالب تبادل دانشجو و استاد بین دانشگاه های ارومیه و گرونینگن هلند در چارچوب پروژه اراسموس پلاس، به امضای روسای دو دانشگاه رسیده است.

 در قالب این پروژه که تا اواخر جولای سال 2023 میلادی (اوایل مرداد ماه سال 1402 خورشیدی) اعتبار دارد، سه دانشجوی ارشد یا دکتری از دانشگاه ارومیه هر یک به مدت پنج ماه و دو عضو هیئت علمی دانشگاه ارومیه، هر یک به مدت یک هفته، در صورت احراز شرایط اولیه می توانند از این بورس استفاده نمایند

از شرایط اولیه بهره مندی از این بورس، داشتن مدرک زبان انگلیسی B2 یا C1 برای دانشجویان و B2 برای اعضای هیئت علمی است. همچنین، براساس پروپوزال ارسال شده جهت تایید توسط اراسموس پلاس، این پروژه در زمینه آرکئوبتانی و گرده شناسی کواترنر قابل انجام است؛

 بنابراین دانشجویانی که پایان نامه یا رساله تحقیقاتی آنها در این دو زمینه علمی باشد می توانند از این بورس استفاده نمایند.

ممکن است شرایط دیگری هم از طرف دانشگاه ارومیه برای اعزام دانشجو به کشور هلند در نظر گرفته شود.

به پیوست، یک نسخه از پروپوزال ارسالی به اراسموس پلاس و همچنین، یک نسخه از موافقت نامه همکاری بین دو دانشگاه قابل مشاهده است.

با توجه به اینکه استفاده از این بورس (آغاز و اتمام) باید در دوره زمانی یک ساله پیش رو باشد، ضروریست که اعضای هیئت علمی و دانشجویان واجد شرایط تا پایان شهریور سال جاری آمادگی خود را برای استفاده از آن به دفتر روابط بین المللی دانشگاه ارومیه  اعلام نمایند.

جهت فایل پیوست فراخوان اینجا را کلیک کنید.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir