Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

رویداد همرسانی عرضه و تقاضای فن آوری با هدف  ارائه نیازهای فناورانه شرکت های مستعد دانش بنیان و برگزاری جلسات مذاکره واحدهای صنعتی با فناوران و اساتید دانشگاه و همچنین آشنایی با نیازهای فناورانه شرکت های منتخب استان در حوزه مکانیک، شیمی، مهندسی مواد و صنایع غذایی به منظور رفع آنها توسط دانشگاهیان در دانشگاه ارومیه برگزار شد.

دکتر عباس بانج شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه در این نشست، گفت: دانشگاه ها محل تولید علم، دانش،  فناوری و محصولات فناورانه هستند و صنایع  نیز متقاضی به خدمت گرفتن این فناوریها هستند و این رویداد با هدف شناسناندن صنایع متقاضی فناوری و اساتید و فناورانی که می توانند این فناوری ها را ارائه کنند، برگزار می شود.

دکتر اسمعیلی کارگزار توانمند سازی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری در آذربایجان غربی نیز در این نشست بااشاره به اینکه ده شرکت نیازمند فن آوری در رویداد همرسانی عرضه و تقاضای فناوری شرکت دارند، گفت: ارئه نیاز‌های فناورانه شرکت‌های مستعد دانش بنیان، برگزاری جلسات مذاکره واحد‌های صنعتی با فن آوران و اساتید دانشگاه وآشنایی با نیاز‌های فناورانه شرکت‌های منتخب استان در حوزه مکانیک، مهندسی مواد وصنایع غذایی از اهداف اصلی برگزاری این رویداد بود.

پس از نامگذاری سال به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه برنامه های مشخصی را در دستور کار خود قرار داد که حمایت از شرکت های مستعد و کمک به دانش بنیان شدن آنها یکی از این برنامه هاست. این رویداد یکی از برنامه های عملیاتی دانشگاه در مسیر تحقق شعار سال محسوب شده و تا پیگیری رفع کامل نیاز فناورانه واحدهای تولیدی ادامه خواهد یافت.

در زیر ویدیو گزارش صدا و سیما از این نشست را مشاهده نمایید:

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir