Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

با حضور دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و اعضای هیات رئیسه دانشگاه از طرح بهسازی و بازسازی دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه بهره برداری شد. همچنین کتابخانه جدید این دانشکده هم که به طور کامل نوسازی شده است نیز توسط دکتر شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه افتتاح شد. 

دکتر علیجانپور در حاشیه این آیین از بخش های مختلف دانشکده ادبیات و علوم انسانی نیز بازدید و از نزدیک با دانشجویان گفتگو نمود. 

لازم به ذکر است طرح بهسازی و بازسازی دانشکده ادبیات و علوم انسانی از سال 1398 آغاز و از پاییز سال گذشته با دستور و حمایت مدیریت جدید دانشگاه شتاب بیشتری گرفت و نهایتا با هزینه کرد مبلغ 30 میلیارد ریال آماده بهره برداری و استفاده دانشگاهیان شد. 

تعمیرات اساسی، نقاشی دیوارهای سالن ها و کلاس ها، تجهیز و نوسازی کامل کتابخانه و سالن مطالعات، تجهیز سالن اجتماعات، تجهیز کارگاه ها، ساماندهی قسمت اداری، تعویض و بهسازی سیستم های لوله کشی، سیم کشی و شبکه کامپیوتر، تجهیز سایت کامپیوتر، تجهیز نمازخانه، تغییر در دیوارکشی برخی اتاق ها و کلاس ها و موراد دیگر از جمله اقدامات اساسی بود که در این دانشکده با حمایت رئیس و هیات رئیسه ، پیگیری ریاست دانشکده دکتر کبیری و همت بخش های مختلف دانشگاه بالاخص مدیریت پشتیبانی سابق دکتر عبدی سرای و مدیریت فعلی پشتیبانی دکتر یوسفی صورت پذیرفت. 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir