Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

با حضور دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و دکتر جوادی معاون فرهنگی دانشجویی و همچنین دکتر مسعودی معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی، درمانگاه شبانه روزی دانشگاه ارومیه با کسب مجوز از وزارت بهداشت به صورت رسمی افتتاح شد. 

دکتر علیجانپور در آیین افتتاح این درمانگاه گفت: درمانگاه شبانه روزی دانشگاه ارومیه بعد از 18 سال  مجوز فعالیت دائمی را دریافت نمود و خرسندیم که امروز این درمانگاه را به صورت رسمی افتتاح شد. 

رئیس دانشگاه ارومیه افزود: در یک سال گذشته علاوه بر هزینه کرد بیش از 10 میلیارد ریال برای تامین تجهیزات، نیروی انسانی مورد نیاز این درمانگاه نیز تامین و ساماندهی شده و به صورت شبانه روزی به دانشگاهیان خدمات داده می شود. 

اتاق پانسمان، اتاق احیا، اتاق پزشک، دستگاه نوار قلبی، اتاق تحت نظر، دستگاه شوک، داروخانه، دستگاه های تخصصی اورژانس نظیر دی سی شوک و یک دستگاه آمبولانس از جمله امکانات این درمانگاه است. 

در این درمانگاه علاوه بر انجام امورات درمانی و بهداشتی دانشگاهیان، غربالگری بیماری های رایج. فشارخون و دیابت و تشکیل پرونده های سلامت ویژه دانشگاهیان نیز صورت می گیرد. 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir