Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

 تجمع  دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه ارومیه جهت محکوم کردن اغتشاشات اخیر و جنایت تروریستی حرم مطهر شاهچراغ در دانشگاه ارومیه،  ۱٠ آبان ماه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از مقابل مسجد دانشگاه در نازلو تا دانشکده علوم برگزار شد.

دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه ارومیه در محکومیت حوادث اخیر و حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ پس از اقامه نماز ظهر و عصر مسیر مسجد دانشگاه تا دانشکده علوم پایه را طی نمودند و با شعارهایی این اقدامات را محکوم کرده و از مسولین خواستند با قاطعیت با خاطیان برخورد شود .

حجت الاسلام امامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در این تجمع با تاکید براینکه ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی بسیار مقتدر است، افزود: آمریکا با جنگ ترکیبی و هیبریدی از تحریم گرفته تا راه اندازی اغتشاشات با روشهای مختلف بدنبال آشوب در ایران است، چون پیش از این و در اوج قدرت، ایران با گفتمان بی نظیری که داشت ایدئولوژی آمریکا را به خاک و خون کشیده و امروز این استکبار در حال دست و پا زدن است. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خاطر نشان کرد: خطرناک ترین دشمنی که آمریکا می توانست داشته باشد انقلاب اسلامی ایران بود چون غرب یک نقطه جغرافیایی نیست بلکه یک ایدوئولوژی است وتنها ایدوئولوژیکی که می تواند آن را مغلوب کند، ایدوئولوژی انقلاب اسلامی ایران است.  

وی در خصوص اغتشاشات اخیر با اشاره به اینکه اگر حرفی برای گفتن هست باید از در منطق وارد شد و ایجاد اغتشاش چاره کار نیست، افزود: همه نسبت به رانت، رشوه و بعضی مسئولان بی کفایت اعتراض دارند اما اعتراضات باید با زبان منطق بیان شود. 

حجت الاسلام امامی با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمانی نیازمند منطق گرایی هستیم ،گفت: دنیای کنونی امروز دنیای بی منطق کردن مسایل در فضای مجازی است تا از مقدمات نادرست نتیجه نادرست بگیرد که برازنده دانشجو و دانشگاهی نیست بلکه با منطق و استدلال درست کار را پیش باید برد. 

وی با بیان اینکه صدها تئوریسین شبانه روز فکرشان این است چگونه می توانند با ایران مقابله کنند، اظهار کرد: در دنیای امروز برای مقابله با دشمنان چشم بینا، زبان گویا، گوش شنوا و ایمانی راسخ در درونمان نیاز داریم. 

دانشگاهیان در این تجمع اعتراضی شعارهای "هیات منا الذلة"،" لبیک یا حسین"،"مرگ بر استکبار" سردادند. 

در پایان نیز دانشجویان انقلابی بیانه ای در این خصوص قرائت نمودند. 

در زیر گزارش صدا و سیما از این تجمع را مشاهد نمایید:

 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir