Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه با دکتر امجد المظفر، رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران در راستای تسهیل و توسعه همکاری‌های دانشگاهی با یکدیگر دیدار و بر گسترش تعاملات علمی مابین دانشگاه ارومیه و کشور عراق تاکید نمودند.

در جریان این دیدار که روز یکشنبه 20 آذرماه در سفارت عراق انجام شد، دکتر مجید عباسعلیزاده، مدیر روابط بین‌الملل دانشگاه و دکتر جواد اسحاقی راد رئیس پردیس بین الملل دانشگاه ارومیه نیز حضور داشتند.

دکتر المظفر، رایزن فرهنگی سفارت عراق در ایران ضمن قدردانی از دانشگاه ارومیه برای پذیرش دانشجویان عراقی و ارتباط خوب و مؤثر با آن‌ها، گفت: سفارت عراق از ایجاد پل ارتباطی قوی‌تر میان مراکز علمی این کشور با دانشگاه های ایران در سطح اساتید و دانشجویان استقبال می کند.

دکتر علیجانپور، رئیس دانشگاه ارومیه نیز بر اهمیت گسترش ارتباطات علمی میان دو کشور در کنار قرابت‌های تاریخی، فرهنگی و دینی تأکید کرد و گفت: دانشگاه ارومیه نیز طی سال‌های اخیر میزبان بیش از 1400 دانشجوی عراقی است که کیفیت آموزش و مسائل رفاهی این عزیزان در سطح مطلوبی قرار داد.

رئیس دانشگاه ارومیه ضمن دعوت از رایزن فرهنگی عراق برای حضور و بازدید از دانشگاه ارومیه، بر توسعه همکاری‌ها ما بین دانشگاه ارومیه و دانشگاه های کشور عراق تاکید نمود.

لازم به ذکر است در دانشگاه ارومیه بیش از 1400 دانشجوی خارجی در حال تحصیل هستند که تعداد زیادی از این دانشجویان از کشور عراق هستند.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir