Public Relations News Website

امروز

یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲

طی مراسمی دکتر سجاد گلشن نواز عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه به عنوان معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی معرفی و از زحمات دکتر محمد فتحعلی لو دیگر عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه و معاون پیشین پارک علم و فناوری تقدیر و تشکر شد. 

دکتر جواد نوری نیا رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر محمد فتحعلی لو معاون پیشین پارک علم و فناوری که در چند سال گذشته بابت اعتلای پارک علم و فناوری استان تلاش های زیادی انجام داده بود، انتخاب  دکتر سجاد گلشن نواز، را به عنوان معاون جدید فناوری و نوآوری این مجموعه تبریک گفت.

دکتر سجاد گلشن نواز فارغ التحصیل دکتری تخصصی مهندسی برق قدرت از دانشگاه تهران و هم اکنون عضو هیئت علمی گروه مهندسی برق قدرت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه ارومیه با مرتبه علمی دانشیاری می باشند. از ایشان بیش از ۷۰ مقاله با نمایه ISI و بیش از ۳۰ مقاله در نشریات ISC و کنفرانس های معتبر بین المللی و داخلی انتشار یافته است. حضور در لیست ۲% دانشمندان برتر پراستناد جهان در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر استان آذربایجان غربی در سال ۱۳۹۸، عضویت در هیئت تحریریه مجله ISI در حوزه مهندسی برق در موسسه Springer، انتخاب به عنوان داور برجسته موسسه IEEE در سال ۲۰۱۷ و نیز اخذ چندین جایزه بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۳۹۶ از سایر دستاوردهای پژوهشی ایشان می باشد.

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir