Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

در نشست مشترک دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و دکتر صفری مدیرکل جدید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی بر افزایش تعاملات و همکاری های مشترک و تدوین تفاهم نامه همکاری ما بین دو دستگاه تاکید شد. 

دکتر علیجانپور در این نشست که دکتر عباس زاده رئیس دانشکده معماری، شهرسازی و هنر وی را همراهی می کرد، ضمن بیان ظرفیت های علمی و تحقیقاتی دانشگاه ارومیه، گفت: با توجه به وجود ظرفیت های علمی، دانشگاه ارومیه می تواند در حوزه های مختلف میراث فرهنگی به این اداره کل کمک کند و در انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی یاری رسان باشد. 

رئیس دانشگاه ارومیه ضمن اشاره به بناهای تاریخی واقع در دانشگاه ارومیه، اظهار نمود: تحصیل بیش از 1400 دانشجوی خارجی در دانشگاه ارومیه، خود ظرفیت بزرگی در جهت توسعه گردشگری و گسترش ارتباطات فرهنگی ما بین کشور ایران با کشورهای همسایه بالاخص عراق است. 

دکتر صفری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی نیز در این نشست، گفت: ما در این حوزه نیازمند تشکیل اتاق های فکر با حضور دانشگاهیان هستیم که در این زمینه به کمک دانشگاه ارومیه نیاز داریم. 

وی افزود: از نگاه مثبت دانشگاه ارومیه به این حوزه تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم با تشکیل کمیته همکاری های مشترک و تدوین تفاهم نامه همکاری ما بین این دو دستگاه، اتفاقات مثبتی در استان رقم بخورد. 

 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir