Public Relations News Website

امروز

شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

به منظور گسترش همفكري و همكاري‏هاي آموزشي ـ پژوهشي و نوآوری، تفاهم نامه ی همکاری ما بین دانشگاه ارومیه و شهرداری ارومیه منعقد و به امضای دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و دکتر مهدی زاده شهردار ارومیه رسید. 

در مراسم امضای این تفاهم نامه معاونین دانشگاه ارومیه و برخی از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه نیز حضور داشتند.

 اجراي پروژه هاي آموزشی، تحقيقاتي و فناورانه مورد نظر در جهت کمبودهای آموزشی موضوعی، تربيت نيروي انساني متخصص در قالب دوره‏ هاي آموزشی فوق برنامه، ارائه سمينارها، دوره ‏هاي تخصصي و كارگاه هاي آموزشي كوتاه مدت، راه اندازي، تكميل و تجهيز مراكز آموزشي و پژوهشي مورد نياز در قالب کارگاه‏ های آموزشی، ساخت و تولید، حمايت از پايان نامه ‏های کارشناسی ارشد و دکتری با اولویت نيازهای تحقيقاتی و کاربردی، بررسی ميزان نياز به فن آوری‏ های نوين و برنامه‏ ريزی جهت نيل به موارد اولويت دار، استفاده از تمامی امکانات موجود به منظور نیل به اهداف مشترک از جمله موضوعات همکاری دو طرف در این تفاهم نامه بود. 

همچنین تفاهم نامه ی دیگر ما بین دانشگاه ارومیه و مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه به منظور گسترش همفكري و همكاري ‏هاي آموزشي ـ پژوهشي و نوآوری نیز منعقد و در این جلسه به امضای دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه و دکتر بهرام رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر ارومیه رسید. 

همکاری علمی و دانش محور در حل  مسائل مختلف اعم از ترافیک، ساخت و ساز، خدمات شهری، مطالعات شهری، طرح های توسعه شهری، سیما و منظر، فضای سبز، باز آفرینی از جمله موضوعات همکاری دو طرف در این تفاهم نامه بود. 

قبلا از امضای این تفاهم نامه، شهردار ارومیه به همراه برخی از اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه از محوطه پردیس شهر دانشگاه ارومیه نیز بازدید نمودند. 

 

 

 

 

 

 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir