Public Relations News Website

امروز

سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

این سامانه که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با محوریت دفتر سیاست گذاری وبرنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی و با رویکرد تعامل دو سویه میان دانشجویان و استادان به عنوان کنش گران این عرصه ایجاد شد، زمینه تعامل، همراهی و همیاری هر چه بیشتر جامعه دانشگاهی در برنامه ریزی و فعالیت فرهنگی و اجتماعی را فراهم می نماید.

سامانه «همیاری دانشگاهیان در فرهنگ(هدف)» در پی آن است تا از دیدگاه ها، تجربه ها و نظرات نخبگانی بهره برده و از این طریق نسبت به افزایش نفوذ برنامه های فرهنگی در محیط های دانشگاهی اقدام نماید و با قوت بخشیدن به برنامه های موفق و اصلاح نقاط ضعف خود در برنامه ها و رویکردها پیرامون موضوعات مختلف راهکارهایی را که  مورد پذیرش جامعه هدف باشد، را اتخاذ نماید.

شناخت جامع نگرش­ها و نظرات موجود در فضای فرهنگی اجتماعی دانشگاه به ویژه صداهای متکثر، ایجاد امکان سنجش و بازخورد کارآمدی همیاری­ها، بهبود نگرش­ها، رویکردها و شیوه­های فرهنگی اجتماعی در دانشگاه ها متناسب با نیازهای دانشگاهیان و ایجاد فضایی برای تولید و بازتولید ایده­های فرهنگی اجتماعی از جمله اهداف این سامانه به شمار می رود.

همیاری در سامانه هدف سه سطح نگرش و سنجش معطوف به نظرسنجی کمی، بازبینی و بازاندیشی معطوف به  اصلاح کیفی آیین ­نامه­ ها و شیوه ­نامه­ ها و ایده ­پردازی و تجربه­ نگاری معطوف به اشتراک ­گذاری ایده­ های خلاقانه جدید و تجربه نوآورانه خاتمه ­یافته می باشد.

برای مشارکت در این سامانه مشوق هایی پیش بینی شده که در سطح اشخاص حقیقی مشوق هایی نظیر گواهی مشارکت، گرنت­­های آموزشی و توانمندسازی، گرنت گردشگری و تورهای علم و فناوری، عضویت در شوراهای مشورتی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، شرکت در کارگاه­ های انتقال تجربه با اساتید فرهیخته، جایزه نقدی و تقدیر از برگزیدگان در جشنواره سالانه برای دانشجویان و جایزه نقدی برگزیدگان جشنواره سالانه، گواهی مشارکت، اعطای گرنت فرهنگی اجتماعی برای پیشبرد طرح ­های فرهنگی، امتیاز ماده 1 آیین­ نامه ارتقاء برای مشارکت استادان و اعضای هیأت علمی در نظر گرفته شده است.

در سطح اشخاص حقوقی نیز اعطای گرنت فرهنگی اجتماعی و حمایت مالی برای گروه های دانشجویی و اعطای گرنت فرهنگی اجتماعی و حمایت­های مالی، تقدیر از برگزیدگان در جشنواره سالانه برای مشارکت معاونت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها پیش بینی شده است.

علاقمندان می توانند جهت مشارکت در سامانه و بیان دیدگاه ها، تجارب و ایده های خود به سامانه هدف به نشانی www.hadaf.dmsrt.ir  مراجعه نمایند.

 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir