Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
 

این سامانه که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با محوریت دفتر سیاست گذاری وبرنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی و با رویکرد تعامل دو سویه میان دانشجویان و استادان به عنوان کنش گران این عرصه ایجاد شد، زمینه تعامل، همراهی و همیاری هر چه بیشتر جامعه دانشگاهی در برنامه ریزی و فعالیت فرهنگی و اجتماعی را فراهم می نماید.

سامانه «همیاری دانشگاهیان در فرهنگ(هدف)» در پی آن است تا از دیدگاه ها، تجربه ها و نظرات نخبگانی بهره برده و از این طریق نسبت به افزایش نفوذ برنامه های فرهنگی در محیط های دانشگاهی اقدام نماید و با قوت بخشیدن به برنامه های موفق و اصلاح نقاط ضعف خود در برنامه ها و رویکردها پیرامون موضوعات مختلف راهکارهایی را که  مورد پذیرش جامعه هدف باشد، را اتخاذ نماید.

شناخت جامع نگرش­ها و نظرات موجود در فضای فرهنگی اجتماعی دانشگاه به ویژه صداهای متکثر، ایجاد امکان سنجش و بازخورد کارآمدی همیاری­ها، بهبود نگرش­ها، رویکردها و شیوه­های فرهنگی اجتماعی در دانشگاه ها متناسب با نیازهای دانشگاهیان و ایجاد فضایی برای تولید و بازتولید ایده­های فرهنگی اجتماعی از جمله اهداف این سامانه به شمار می رود.

همیاری در سامانه هدف سه سطح نگرش و سنجش معطوف به نظرسنجی کمی، بازبینی و بازاندیشی معطوف به  اصلاح کیفی آیین ­نامه­ ها و شیوه ­نامه­ ها و ایده ­پردازی و تجربه­ نگاری معطوف به اشتراک ­گذاری ایده­ های خلاقانه جدید و تجربه نوآورانه خاتمه ­یافته می باشد.

برای مشارکت در این سامانه مشوق هایی پیش بینی شده که در سطح اشخاص حقیقی مشوق هایی نظیر گواهی مشارکت، گرنت­­های آموزشی و توانمندسازی، گرنت گردشگری و تورهای علم و فناوری، عضویت در شوراهای مشورتی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، شرکت در کارگاه­ های انتقال تجربه با اساتید فرهیخته، جایزه نقدی و تقدیر از برگزیدگان در جشنواره سالانه برای دانشجویان و جایزه نقدی برگزیدگان جشنواره سالانه، گواهی مشارکت، اعطای گرنت فرهنگی اجتماعی برای پیشبرد طرح ­های فرهنگی، امتیاز ماده 1 آیین­ نامه ارتقاء برای مشارکت استادان و اعضای هیأت علمی در نظر گرفته شده است.

در سطح اشخاص حقوقی نیز اعطای گرنت فرهنگی اجتماعی و حمایت مالی برای گروه های دانشجویی و اعطای گرنت فرهنگی اجتماعی و حمایت­های مالی، تقدیر از برگزیدگان در جشنواره سالانه برای مشارکت معاونت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها پیش بینی شده است.

علاقمندان می توانند جهت مشارکت در سامانه و بیان دیدگاه ها، تجارب و ایده های خود به سامانه هدف به نشانی www.hadaf.dmsrt.ir  مراجعه نمایند.

 

 

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir