Public Relations News Website

امروز

شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

با حضور دکتر علیجانور رئیس دانشگاه ارومیه و دکتر شفیعی معاون پژوهش و فناوری از رئیس و کارکنان کتابخانه مرکزی و کتابخانه های دانشگاه ارومیه به پاس زحمات آنها تقدیر و تشکر شد.

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کتابداران دانشگاه گفت: فعالیت شما بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است. شما با فکر ، ذهن و فرهنگ مخاطبان در ارتباط هستید.

رئیس دانشگاه ارومیه افزود: در یک سال گذشته اقدامات خوبی در ساماندهی برخی از کتابخانه های دانشگاه صورت گرفته است. از جمله دانشکده ادبیات و علوم انسانی و دانشکده فنی مهندسی که به همت شما عزیزان بهسازی شد.

دکتر علیجانپور در ادامه با اشاره به سایر بخش های کتابخانه مرکزی دانشگاه گفت: اقدامات خوبی هم در بخش علم سنجی و بخش نشریات دانشگاه صورت گرفته است. نشریات دانشگاه روند رو به رشدی دارند.

وی افزود: به سمت ارائه کتابهای الکترونیکی و توسعه این بخش نیز حرکت کنید .

در ابتدای این جلسه نیز دکتر شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کتابخانه های دانشگاه ارومیه، گفت: ما در مجموعه کتابخانه های دانشگاه حدود 150 هزار جلد کتاب فارسی و 30 هزار جلد کتاب لاتین به ارزش تقریبی 30 میلیارد تومان داریم که حفظ  و ساماندهی این سرمایه عظیم مادی و معنوی بر عهده کارمندان پرتلاش کتابخانه های دانشگاه است.

دکتر شفیعی ضمن تاکید بر نقش پراهیمت کتابداران دانشگاه، بیان نمود: کتابداران دانشگاه در سطحی از توانایی قرار دارند که در کنار پژوهشگران بوده و کتاب های مرتبط با موضوع پژوهش آنها را معرفی می کنند.

وی در پایان افزود: در این یک سال اقدامات گسترده ای در کتابخانه های دانشکده ها، بالاخض دانشکده ادبیات صورت گرفته و این کتابخانه به صورت شایسته ای بازسازی و بازنویسی شد.

در ادامه جلسه دکتر فرشید مدیر امور پژوهشی، دکتر ده بزرگی رئیس کتابخانه مرکزی و سایر کتابداران حاضر در جلسه در مورد مسائل و موارد مرتبط با حوزه کتابخانه های دانشگاه مطالبی را بیان نمودند.

در پایان جلسه نیز با اهدای لوح  و هدیه ای از کتابداران دانشگاه تجلیل و تقدیر شد.

همچنین دکتر علیجانپور به صورت سرزده از قسمت های مختلف کتابخانه مرکزی دانشگاه ارومیه بازدید نموده و از نزدیک در جریان برخی مسائل این کتابخانه قرار گرفته و دستورات لازم را صادر نمود.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir