Public Relations News Website

امروز

سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲

اولین گردهمایی فارغ التحصیلان ورودیهای 67 و 68 رشته دکترای حرفه ای دامپزشکی دانشگاه ارومیه شهریور ماه امسال در دانشکده دامپزشکی برگزار گردید.


این گردهمایی با همت و پشتکار چند تن از فارغ التحصیلان ورودیهای 67 و 68،  آقایان رایناک قادری از موسسه رازی کرج، علی احسانی و کریم مردانی از دانشگاه ارومیه و احمد شریعتی از اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی با فراخوان فارغ التحصیلان از طریق تلفن، پیامک و وبلاگ از حدود 6 ماه قبل آغاز گردیدکه با استقبال بسیار خوبی توسط فارغ التحصیلان همراه شد.


از فارغ التحصیلان ورودی 68، تعداد 20نفر و از فارغ التحصیلان ورودی 67 ، تعداد 12 نفر در این گردهمایی شرکت نمودند. دیداری که بعد از حدود 20 سال برای تمامی دوستان بسیار جذاب و شیرین بود. نکته قابل توجه شرکت تمامی دوستان ورودی 68 ساکن استان سیستان و بلوچستان در گردهمایی بود که شوق دیدار همکلاسی هایشان رنج سفر 2500 کیلومتری از دورترین استان ایران به آذربایجانغربی را هموار کرده بود.


این گردهمایی سه روزه که با حمایت صمیمانه رییس دانشگاه انجام شد با حضور فارغ التحصیلان در پارک جنگلی ارومیه شروع شد. روز دوم فارغ التحصیلان در محل پردیس شهر حضور یافتند و با گشت و گذاری در حیاط پردیس دانشگاه خاطرات دوران دانشجویی خود را زنده کردند. ساعت 10:30 الی 13 در سالن اجتماعات دانشکده دامپزشکی گردهمایی با سخنان شیرین چند تن از اساتید بزرگوار (دکتر رضوی روحانی، دکتر علوی شوشتری، دکتر شاپور حسن زاده، دکتر علی اصغر تهرانی و دکتر حسین دهقانی) و تعریف خاطرات دوران دانشجویی توسط تعداد زیادی از فارغ التحصیلان ادامه یافت.


در پایان لازم به ذکر است که تمامی شرکت کنندگان نهایت تشکر و قدردانی خود را نسبت به حمایت دکتر حب نقی رییس دانشگاه و دکتر دلیر نقده رییس دانشکده دامپزشکی، اعلام نموده و ابراز امیدواری نمودند که کانونی تحت عنوان کانون فارغ التحصیلان دانشگاه ارومیه در دانشگاه ایجاد شود تا به عنوان پلی باعث ایجاد تعامل  بین فارغ التحصیلان و دانشگاه ارومیه گردد.


 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir