Public Relations News Website

امروز

شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

در جلسات جداگانه دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ذاکر و روح الله حضرت پور نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، بر افزایش اعتبار دانشگاه ارومیه در لایحه بودجه سال 1402 تاکید شد.

دکتر علیجانپور در این نشست ها ضمن تاکید بر آمار دانشجویی،‌کارمندان و اساتید و همچنین موفقیت های دانشگاه ارومیه در طول یک سال گذشته، خواستار افزایش اعتبار این دانشگاه در لایحه بودجه سال 1402شد.

حجت الاسلام و المسلمین ذاکر نماینده مردم ارومیه نیز با تایید روند رو به رشد دانشگاه، در این جلسه ضمن تماس با دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر افزایش بودجه دانشگاه ارومیه تاکید نموده و گفت: در مجلس شورای اسلامی نیز به دنبال استحقاق حق واقعی این دانشگاه و افزایش بودجه آن خواهم بود.

همچنین روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه نیز در جلسه‌ای جداگانه با دکتر علیجانپور ضمن تاکید بر جایگاه دانشگاه ارومیه و اشاره به تاثیرات این دانشگاه درحل مسائل استان، گفت: در مجلس شورای اسلامی پیگیر مطالبات دانشگاه ارومیه و همچنین افزایش اعتبار این دانشگاه در لایحه بودجه 1402 خواهم بود.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir