Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳
 

نشست معاونین دانشجویی و مدیران و مسئولین تربیت بدنی دانشگاه‌های مرکز استان آذربایجان غربی  با حضور معاونین دانشجویی و مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های ارومیه، علوم پزشکی، صنعتی، آزاد اسلامی، پیام نور، فنی و حرفه‌ای، فرهنگیان، آذر آبادگان و آفاق در محل پردیس بین المللی دانشگاه ارومیه برگزار شد.

این جلسه که با موضوعیت برگزاری لیگ‌های استانی در رشته های والیبال، فوتسال و بسکتبال و همچنین المپیاد ورزش‌های همگانی استان (انتخابی ششمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان کشور) برگزار شد.

دکتر جوادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارومیه در این جلسه ضمن تبریک ایام الله مبارکه دهه فجر و اشاره به اهمیت ورزش دانشجویی در دو بخش قهرمانی و همگانی، بر توجه مسئولین دانشگاه‌ها به‌ویژه معاونین دانشجویی و فرهنگی و همچنین مدیران و مسئولین ورزشی تاکید نمود.

در ادامه دکتر فرضعلی پور مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه و رئیس هیأت ورزشهای دانشگاهی استان که اخیراً از طرف فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به سمت مسئول برگزاری المپیادهای ورزشی و لیگ‌های ملی و استانی نیز منصوب شده است در خصوص موضوع جلسه که برگزاری لیگ‌های استانی در رشته‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال و همچنین المپیاد استانی ورزش‌های همگانی مطالبی را ارائه نمود.

 در این جلسه حاضرین ضمن توضیح درباره شرایط حاکم بر دانشگاه‌های متبوع خود در خصوص همکاری و شرکت فعالانه در مسابقات اعلام آمادگی نموده و در پایان این نشست در خصوص زمان‌بندی، اعلام آمادگی و نحوه برگزاری لیگ‌های استانی و المپیاد ورزش‌های همگانی تصمیماتی اتخاذ گردید.

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir