Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
 

در راستای تقویت تعاملات علمی و تحقیقاتی و استفاده متقابل از ظرفیت ها و توانمندی های علمی، تفاهم نامه همکاری در حوزه علم و فناوری مابین معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه و سازمان تحقیقات و فناوری اطلاعات و ارتباطات صدر منعقد شد.

همچنین در این جلسه یک تفاهم نامه همکاری علمی سه جانبه مابین معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه، معاونت علمی سپاه شهدای استان و مجتمع پژوهشی شهید حسین پور به امضا رسید.

دکتر عباس شفیعی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه در این نشست ضمن تشریح ظرفیت‌ ها و توانمندی های دانشگاه ارومیه، برآمادگی همه جانبه دانشگاه در برقراری تعاملات علمی بیشتر با سازمان‌ های طرف امضای تفاهم نامه تاکید نمود.

دکتر مهدی چهل امیرانی رئیس دانشکده برق، کامپیوتر و فناوری های پیشرفته دانشگاه ارومیه نیز در این نشست ضمن معرفی توانمندی های دانشگاه ارومیه در حوزه برق، الکترونیک و مخابرات، در خصوص همکاری های علمی مستمر با سازمان های طرف تفاهم نامه اعلام آمادگی نمود.  

عقد قرارداد طرح های تحقیقاتی و حمایت مالی از حل مسائل فناورانه ارجاع داده شده از سوی سازمان صدر و قرارگاه علم و فناوری، همکاری در برنامه های مدیریت توسعه نیروی انسانی با هدف تربیت نیروی توانمند در راستای اهداف و اولویت های سازمان صدر و حمایت مادی و معنوی از هسته ها و تیم های پژوهشی شکل گرفته در دانشگاه در راستای رفع مسائل و چالش های طرف مقابل از جمله مهمترین موارد مندرج در متن تفاهم نامه ها بود.

همچنین به عنوان اولین مورد همکاری متقابل، قرارداد فرصت مطالعاتی جامعه و صنعت خانم دکتر پورمحمد عضو هیئت علمی گروه برق مخابرات در سازمان صدر، به امضا رسید.

در این جلسه، اعضای هیئت علمی گروه های مهندسی برق الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر نیز ضمن بیان دستاوردهای علمی و معرفی توانمندی ها و امکانات موجود، در خصوص مسائل و چالش های علمی اولویت دار سازمان صدر و معاونت علمی سپاه در حوزه تخصصی خود، بحث و تبادل نظر کردند.

در ادامه این نشست، بازدیدی از آزمایشگاه های تخصصی و تجهیزات پیشرفته دانشگاه ارومیه در حوزه آنتن، Mems و صنایع الکترونیک و مخابرات به عمل آمد.    

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir