Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

دکتر خواجوی دبیر کل فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه، دکتر بیرامی مدیر کل ورزش و جوانان استان و دکتر توفیقی رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه ارومیه دیدار نمود.

دکتر خواجوی در این دیدار که دکتر فرضعلی پور رئیس هیات ورزش‌های دانشگاهی استان با وی همراه بود، در خصوص مسائل مختلف ورزش دانشگاه‌ها خصوصا در خصوص میزبانی دانشگاه ارومیه از رویدادهای ملی و بین المللی و آسیایی و بازی‌های دانشگاه‌های کشورهای همبستگی اسلامی گفتگو نمود.

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه نیز آمادگی این دانشگاه را برای رویدادهای مهم دانشجویی در سطح ملی و بین المللی اعلام نمود. 

دکتر علیجانپور، با اشاره به اهمیت توجه به مقوله ورزش و توسعه زیرساخت های ورزشی دانشگاه، گفت: بعد از دوران کرونا، سالن ها و اماکن ورزشی جزو اولین اولویت های دانشگاه جهت راه اندازی مجدد بودند و در حال حاضر مسابقات ورزشی در قالب لیگ های دانشجویی، کارمندی و اعضاء علمی در دانشگاه ارومیه در حال برگزاری است.

وی افزود: قرارگیری دانشگاه ارومیه در یک استان مرزی و همسایگی با سه کشور بعلاوه تعداد بالای دانشجویان بین المللی پتانسیل خوبی را برای این دانشگاه جهت میزبانی مسابقات و لیگ های بین المللی مابین کشورها و دانشگاه های منطقه ایجاد کرده و این دانشگاه آمادگی و زیرساخت های مورد نیاز را جهت میزبانی این رویدادهای ورزشی خواهد داشت.

دکتر علیجانپور افزود ارومیه از گذشته تابحال به عنوان قطب ورزش والیبال در کشور شناخته شده و هم اکنون نیز تعدادی از دانشجویان دانشگاه ارومیه از بازیکنان ثابت تیم ملی و تیم های مطرح کشور می باشند و تیم والیبال دانشجویان این دانشگاه می تواند به عنوان نماینده کشور در مسابقات بین المللی دانشجویان کسب افتخار نماید.

در ادامه دکتر خواجوی ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دانشگاه بابت حمایت از فعالیت های ورزشی در دانشگاه ارومیه پیشنهاد دادند که دانشگاه ارومیه به صورت رسمی آمادگی خود را جهت میزبانی بازیهای منطقه ای بین دانشجویان دانشگاه های کشورهای منطقه به وزارت علوم اعلام نماید.

دکتر خواجوی  در ادامه حضو خود در دانشگاه ارومیه از اماکن و امکانات ورزشی این دانشگاه نیز بازدید نمود. 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir