Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

نشست مدیران تربیت بدنی و کارشناسان خانم دانشگاه های منطقه ۳ کشور  صبح امروز 24 اردیبهشت ماه در سالن شورای دانشگاه ارومیه و با حضور دکتر جوادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارومیه، دکتر خدادادی دبیر مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور، دکتر فرضعلی پور مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه و مدیران و کارشناسان خانم تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور برگزار شد.
 دکتر جوادی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ارومیه در این جلسه ضمن خیر مقدم به مدعوین نشست، بر نقش کلیدی مقوله ورزش در تعالی و سلامت روحی و جسمی جامعه تأکید نموده و بر لزوم بروزرسانی و تجهیز زیرساخت های ورزشی در دانشگاه تاکید نمود. 
وی افزود: رویدادهای ورزشی درون و بین دانشگاهی و برنامه های ورزشی می‌تواند بسترساز حضور هرچه بیشتر دانشجویان در اماکن و فعالیت های ورزشی شود.
دکتر فرضعلی پور مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین، از حمایت های همه جانبه ریاست و هیات رییسه دانشگاه از فعالیت های ورزشی تقدیر و تشکر نموده و گزارشی از فعالیت‌های ورزشی دانشگاه ارائه داد.
وی افزود که دانشجویان دانشگاه در المپیادهای ملی و بین‌المللی موفق به کسب مقام های خوبی شده و اکنون ۲۲ درصد از دانشجویان و ۳۰ درصد از کارکنان دانشگاه به صورت منظم فعالیت ورزشی دارند.
در ادامه نشست دکتر خدادادی دبیر مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور بر لزوم حفظ نگرش منطقه ای به مقوله ورزش در بین دانشگاه های منطقه اشاره کرده و تاکید کرد: شوراهای ورزشی در دانشگاه های منطقه به صورت منظم برگزار شوند.
وی همچنین افزود که احتمالا در نیمه دوم سال جاری مسابقات ورزشی همبستگی دانشجویان دانشگاه های کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد که مستلزم همفکری و تعامل متداوم بین دانشگاه ها جهت میزبانی باشکوه این رویداد می باشد.

در ادامه این جلسه برنامه های ورزش دانشگاهی، دانشگاه های منطقه سه کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir