Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

رئیس دانشگاه ارومیه گفت: یکی از راهبردهای اصلی دانشگاه در زمینه انتخابات رعایت عدالت و عدم جانبداری از یک کاندیدای خاص است.

دکتر احمد علیجانپور در تبیین برنامه های دانشگاه ارومیه در ایام انتخابات گفت: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و نقش مهم دانشگاه ها در تحولات سیاسی و اجتماعی جامعه و ارتقای مشارکت سیاسی، «بسته سیاستی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری» توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری تدوین شده است.

 دکتر علیجانپور بیان کرد: این بسته عملیاتی جهت راهبری فعالیت های اجتماعی و سیاسی دانشگاهیان بر اساس راهبردهای چهارگانه رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر «مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت» تدوین شده است.

رئیس دانشگاه ارومیه افزود: بر اساس این بسته سیاستی، تعمیق بصیرت سیاسی، تامین مشارکت حداکثری، زمینه سازی رقابت سالم، گسترش عدالت انتخاباتی، افزایش عقلانیت در رفتار انتخاباتی و ارتقای سواد فضای مجازی دانشگاهیان در زمینه انتخابات در بسترهای نشست، کارگاه، تریبون آزاد، کرسی آزاداندیشی، نشریات، همایش، سخنرانی، فضای مجازی و نقد و نظریه پردازی انجام می گیرد که ما در دانشگاه ارومیه نیز در همین راستا از تشکل ها و فعالیت های سیاسی تشکل های دانشجویی و اساتید در چارچوب قوانین و مقررات حمایت می کنیم. 

وی در خصوص حضور کاندیداها در دانشگاه گفت: یکی از راهبردهای اصلی دانشگاه در زمینه انتخابات رعایت عدالت و عدم جانبداری از یک کاندیدای خاص است. به همین جهت حضور تمامی کاندیداها در برنامه های سیاسی دانشگاه در نظر گرفته خواهد شد و هر یک که دعوت تشکل ها را بپذیرد می تواند در دانشگاه حضور یابند؛ حتی جهت ارائه گزارش نمایندگان فعلی ارومیه نیز ما بر تشکل های سیاسی دانشگاه تاکید نموده ایم که هر سه نماینده در دانشگاه حضور یابند.

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir