Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

سلام علیکم


خداوندا از تو سپاسگزاریم بخاطر نعمت هایى که عطا فرمودى، بخاطر اینکه دستمان را گرفتی و از بلاها و غم های بزرگ ما را رهانیدی و بخاطر الطافی که تا لحظه اکنون بر کشور اسلامی مان جاری ساختی.سپاسگزاریم.


ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان گرانقدر که در جلسه " گفت و شنود اعضای محترم هیأت رییسه با کارکنان دانشگاه" حضور یافتند به اطلاع عزیزان می رساند مسئولین دانشگاه ارومیه نهایت سعی و تلاش خود را در جهت رفاه حال کارکنان که به عنوان موتور محرکه و نیروی انسانی مطلوب مجموعه علمی دانشگاه محسوب می شوند با طی طریق قانونی به کار می بندد.


همچنین اعلام می نماییم این دانشگاه در چشم انداز خود، تکریم از کارمندان اعم از شاغلین و بازنشستگان را همواره سرلوحه فعالیت های مربوط به رسیدگی به وضعیت کارمندان قرار داده و خواهد داد.


مجدداً از تمامی افرادی که اعضای هیأت رییسه را امین خود دانسته و در جهت رفع مشکلاتشان به آنان اعتماد نمودند تقدیر ویژه نموده و به استحضار می رسانیم در اولین فرصت ممکن و در اسرع وقت، به موارد مطرح شده مکتوب و شفاهی رسیدگی خواهیم نمود.


همچنین لازم به ذکر می دانیم این جلسات در آینده نیز  به صورت تخصصی تر در بخش های مختلف معاونت های دانشگاه برگزار می گردد.


   
اعضای هیأت رییسه دانشگاه ارومیه

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir