Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

جلسه گفت و شنود اعضای هیأت رییسه دانشگاه با کارمندان دانشگاه ارومیه دیروز دوشنبه نوزدهم آبان ماه در سالن شهید چمران برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی، در ابتدای این جلسه دکتر حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از همکاران جهت شرکت در این جلسه، به مباحث مهم در عرصه تصمیم گیری های دانشگاه اشاره نمود و گفت: اصلی ترین تلاش ما همواره بر اجرای دقیق و درست قانون و مقررات بوده است و بر این مهم، همواره تاکید داشته و از آن عدول نمی نماییم.


رییس دانشگاه همچنین بر ارتباط مستمر با همکاران در جهت ایجاد فضای صمیمی و احترام آمیز همکاری در سازمان اشاره نمود و گفت: کسی که در دانشگاه فعالیت می نماید چه در عرصه تدریس، چه در عرصه کارمندی و چه در عرصه کارگری، همه دارای کرامت انسانی هستند و این تاج کرامت را خداوند به همه ی انسان ها عطا نموده است  و همه برای ما ارزشمند هستند و رسیدگی به وضعیت و مشکلات آنان را جزء وظایف خود می دانیم.


وی در این جلسه از کارکنان در خواست کرد که دیدگاه ها، نظرات، انتقادات، پیشنهادات و سوالات خود را در راستای ایجاد همدلی و تعامل بیشتر برای پیشبرد اهداف دانشگاه بیان نمایند.


در ادامه جلسه افراد به شکل مکتوب و شفاهی به بیان مشکلات خود در زمینه های مختلف  ارتقاء رتبه، حقوق ایثارگری، اضافه کاری و پاداش، طرح های عمرانی نیمه تمام، ساعت اداری، حق ادامه تحصیل، تبدیل وضعیت و ... پرداختند که توسط رییس دانشگاه و معاونین وی پاسخ داده شد.


همچنین هیأت رییسه در پایان با تقدیر از کارمندان جهت حضور در این نشست، آمادگی خود را جهت برگزاری مستمر این جلسات و رسیدگی بیشتر به مسائل مرتبط با کارمندان اعلام نمودند.


 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir