Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

رئیس مرکز مشاوره دانشگاه ارومیه از آغاز طرح پایش سلامت این دانشگاه با عنوان " طرح سراسری کارنامه سلامت روان دانشجویان ورودی 94-93 " خبر داد و گفت: امسال دانشجویان جدیدالورود سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ارومیه در یک مرحله از سوم آبان ماه تا پانزدهم آذرماه تحت پوشش طرح پایش سلامت قرار می گیرند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، قنبرزاد در این خصوص گفت: هدف از اجرای طرح پایش سلامت، بررسی سلامت روان دانشجویان می باشد که در مراجعات آنان به این مرکز، یکی از منابع استناد مرکز مشاوره برای آشنایی بیشتر با دانشجو خواهد بود.


وی با  بیان اینکه در سال تحصیلی جدید، پایش سلامت در کلاس های درسی و با همکاری بیش از 15 نفر از همکاران و رابطان مرکز مشاوره اجرا  می گردد، گفت: این طرح تنها شامل سلامت روان دانشجویان است و سلامت جسم دانشجویان توسط درمانگاه دانشگاه انجام می پذیرد که در زمان ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، به صورت فرم هایی بر روی سایت دانشگاه به صورت آنلاین قرار گرفته بود.  


برگزاری کارگاه های مهارت زندگی دانشجویی ویژه دانشجویان جدیدالورودکارشناسی و کارگاه های پیشگیری از اعتیاد از دیگر فعالیت های مرکز مشاوره است که به صورت سالانه و مستمر برگزار می گردد.


طرح پایش سلامت دانشجویان شامل چهار فرم است که در برگیرنده سوالات تستی در خصوص حالات عاطفي، شرايط ذهني، احساسات و افكار و توانایی برقراری ارتباطات موفق اجتماعی و ... است و دانشجو به آنها پاسخ می دهد.


 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir