Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

با توجه به برگزاری انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوري وضـرورت نقش آفرینی شایستۀ دانشگاهیان در این رویـداد مهـم و سـرنوشت سـاز، اولین جلسه ستاد انتخابات دانشگاهیان استان آذربایجان غربی با حضور روسای دانشگاه های استان به میزبانی دانشگاه ارومیه تشکیل شد.

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه که از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سمت ریاست این ستاد در استان منصوب شده است، در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت بالاخص شهید آیت الله رئیسی، گفت: دانشگاه ها به عنوان پیشران جامعه مورد رجوع مردم هستند و الحمدالله همواره در بزنگاه ها حساس نقش خود را به شایستگی اجرا نموده اند.

رئیس دانشگاه ارومیه در ادامه با اشاره به مطالبات مقام معظم رهبری، افزود: دانشگاه ها باید با اجرای  برنامه های خود در جهت افزایش مشارکت و ایجاد شور انتخاباتی نقش به سزایی داشته باشند.

دکتر علیجانپور با تاکید بر این نکته که هر 6 کاندیدای ریاست جمهوری که از سوی شورای نگهبان تایید شده اند، برای دانشگاهیان محترم هستند، گفت: یکی از اصول اجرای برنامه های انتخاباتی در دانشگاه ها رعایت عدالت است. اگر برنامه و بستری در دانشگاه ها فراهم شود به صورت عادلانه برای تمامی کاندیداها و یا نمایندگان آنها یکسان خواهد بود.  

رئیس ستاد انتخابات دانشگاهیان استان بر رئوس برنامه های انتخاباتی که در دانشگاه ها اجرا خواهد شد، اشاره و تصریح نمود: برگزاری سخنرانی ها، میزگردهای انتخاباتی، مناظرات انتخاباتی، نمایشگاه ها، فضاسازی محوطه دانشگاه ها و تولید محتوا جهت نشر در فضای مجازی از جمله برنامه های شاخصی خواهد بود که در دانشگاه ها در طول ایام انتخابات برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه هر یک از روسای دانشگاه ها برنامه های خود را جهت اجرا در دانشگاه ها، تشریح نمودند.

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir