Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی و به نقل از بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه، سردار خرم فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی صبح روز شنبه اول آذرماه در همایش گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و مراسم شکوه هجرت که در سالن شهید چمران دانشگاه ارومیه برگزار شد، گفت: بسیج نعمتی بود که خداوند به این ملت عنایت داشت و باید گفت بیت الغزل تفکر امام خمینی (ره) بسیج بود.


وی افزود: امام خمینی (ره) می‌فرمایند افتخار می‌کنم که خود یک بسیجی‌ام و از خدا می‌خواهم که با بسیجیانم محشور فرماید، شخصیتی چون امام راحل (ره) که همه زوایای علم و عمل را توامان داشت به بسیجی بودن خود افتخار می‌کند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی تصریح کرد: بسیج دانشجویی و طلبه، تفکری نیست که متعلق به زمان و مکان خاصی باشد؛ بلکه برای همه زمان‌ها و مکان‌ها و جایی که آه مظلومی بلند شود تفکر بسیجی حضور دارد.


سردار خرم ادامه داد: جوانان امروز باید حوادث انقلاب و جنگ تحمیلی را مطالعه کنند و دانشجو نباید نسبت به گذشته پرافتخار خود بیگانه باشد.


وی گفت: دشمنان این نظام و انقلاب درصدد هستند تا جوانان را نسبت به حوادث و افتخارات دوران دفاع مقدس بی تفاوت جلوه دهند و با طرح مسائل گوناگون به دنبال بهانه می‌گردند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی طرح مسائل هسته‌ای و مذاکرات را یکی از بهانه‌های دشمن برای دورساختن ملت ایران از حضور در باشگاه جهانی قدرت دانست و تصریح کرد: تعلیق سوخت 20 درصد، فقط بهانه است و در واقع استکبار می‌خواهد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب را بخشکاند.


خرم گفت: دشمن درصدد است تا سبک زندگی بی‌هویت خود را بر کشور ما غالب کند؛ ولی جوانان ما باید هوشیار باشند که ما دفاع نکردیم تا از اصول دینی و اعتقادات اسلامی خود دست بکشیم.


وی ایستادگی با الهام از تفکر بسیجی را تنها راهکار مقابله با حربه‌های دشمن دانست و تصریح کرد: امروز جوان دانشجو باید خود را برای شکستن مرزهای دانش آماده کند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی ادامه داد: دانشجو باید با اخلاق اسلامی و پایبندی به ارزش‌ها و اصول دینی زوایای ناشناخته دشمن را بشناسد.


خرم وحدت در سایه انسجام اسلامی را اصول اصلی جوان ایرانی دانست و گفت: شما دانشجویان نباید اجازه دهید بذر نفاق در مجموعه علمی رسوخ پیدا کند.


 

پربازدیدهای هفته اخیر

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir