Public Relations News Website

امروز

جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی و به نقل از بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه، سردار خرم فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی صبح روز شنبه اول آذرماه در همایش گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و مراسم شکوه هجرت که در سالن شهید چمران دانشگاه ارومیه برگزار شد، گفت: بسیج نعمتی بود که خداوند به این ملت عنایت داشت و باید گفت بیت الغزل تفکر امام خمینی (ره) بسیج بود.


وی افزود: امام خمینی (ره) می‌فرمایند افتخار می‌کنم که خود یک بسیجی‌ام و از خدا می‌خواهم که با بسیجیانم محشور فرماید، شخصیتی چون امام راحل (ره) که همه زوایای علم و عمل را توامان داشت به بسیجی بودن خود افتخار می‌کند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی تصریح کرد: بسیج دانشجویی و طلبه، تفکری نیست که متعلق به زمان و مکان خاصی باشد؛ بلکه برای همه زمان‌ها و مکان‌ها و جایی که آه مظلومی بلند شود تفکر بسیجی حضور دارد.


سردار خرم ادامه داد: جوانان امروز باید حوادث انقلاب و جنگ تحمیلی را مطالعه کنند و دانشجو نباید نسبت به گذشته پرافتخار خود بیگانه باشد.


وی گفت: دشمنان این نظام و انقلاب درصدد هستند تا جوانان را نسبت به حوادث و افتخارات دوران دفاع مقدس بی تفاوت جلوه دهند و با طرح مسائل گوناگون به دنبال بهانه می‌گردند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی طرح مسائل هسته‌ای و مذاکرات را یکی از بهانه‌های دشمن برای دورساختن ملت ایران از حضور در باشگاه جهانی قدرت دانست و تصریح کرد: تعلیق سوخت 20 درصد، فقط بهانه است و در واقع استکبار می‌خواهد آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب را بخشکاند.


خرم گفت: دشمن درصدد است تا سبک زندگی بی‌هویت خود را بر کشور ما غالب کند؛ ولی جوانان ما باید هوشیار باشند که ما دفاع نکردیم تا از اصول دینی و اعتقادات اسلامی خود دست بکشیم.


وی ایستادگی با الهام از تفکر بسیجی را تنها راهکار مقابله با حربه‌های دشمن دانست و تصریح کرد: امروز جوان دانشجو باید خود را برای شکستن مرزهای دانش آماده کند.


فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی ادامه داد: دانشجو باید با اخلاق اسلامی و پایبندی به ارزش‌ها و اصول دینی زوایای ناشناخته دشمن را بشناسد.


خرم وحدت در سایه انسجام اسلامی را اصول اصلی جوان ایرانی دانست و گفت: شما دانشجویان نباید اجازه دهید بذر نفاق در مجموعه علمی رسوخ پیدا کند.


 

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir