Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

دیدار از همکار هیأت علمی بازنشسته جناب آقای دکتر بهفروز

معاون آموزشی دانشگاه به همراه رییس دانشکده علوم ، مدیر حوزه ریاست و جمعی از اساتید گروه فیزیک دانشگاه ارومیه، با حضور در خانه این همکار بازنشسته از وی عیادت کردند و احوال او را جویا شدند.

دکتر آین معاون آموزشی دانشگاه  ضمن تاکید بر سنت پسندیده دیدار از همکاران، در سخنان کوتاهی گفت: ما به این مسئله اعتقاد داریم که بازنشستگان جزئی از خانواده بزرگ دانشگاه ارومیه  هستند و افرادی همچون آقای دکتر بهفروز به عنوان سرمایه‌های بی‌بدیل برای اساتید جوان‌تر به شمار می‌آیند.

گفتنی است این دیدار با برنامه‌ریزی گروه فیزیک و روابط عمومی دانشگاه انجام پذیرفت و از جناب آقای دکتر بهفروز با تقدیم هدیه ای از طرف رییس دانشگاه، تقدیر به عمل آمد.

جناب آقای دکتر بهفروز نیز از حضور مسئولین دانشگاهی و اساتید گروه فیزیک قدردانی نمود و آن را مایه بسی خرسندی دانست. وی با ذکر خاطراتی از گذشته دانشگاهی و همکاران باعث سرور جمع حاضر شدند.

دکتر محمد رضا بهفروز متولد 1312 و دارای مدرک دکتری فیزیک از دانشگاه یوتای آمریکا می باشند که از سال 1344 تدریس خود را در دانشکده کشاورزی و دامپروری دانشگاه ارومیه همزمان با تاسیس این دانشگاه ( در سال 44 ) آغاز نمودند و پس از 32 سال خدمت به جامعه، در سال 1376 بازنشسته شدند.

وی گروه فیزیک دانشگاه ارومیه را راه اندازی نموده و به اذعان خود، گاهی تا پنجاه واحد را خود به تنهایی تدریس کرده اند و بسیاری از اساتید  فعلی این رشته  در دانشگاه ارومیه از شاگردان وی بوده اند.

برای این همیشه استاد ارجمند؛ آرزوی سلامتی و بهروزی داریم.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir