Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

حجت الاسلام و المسلمین «السید فادی السید» رییس موسسه امت واحده لبنان روز دوشنبه در دیدار با تعدادی از روحانیان و علمای شیعه، سنی و آشوری  در جلسه ای که به همت مرکز اقوام و ادیان دانشگاه ارومیه در محل این دانشگا برگزار شد ، به تحریم های ظالمانه اعمال شده علیه ایران اشاره کرد و افزود: امروزه ایران به قبله همه انقلابی ها و آزادی خواهان جهان تبدیل شده است و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تبدیل تهدیدها به فرصت ثابت کرد که با وجود تمام محدودیت ها می توان به کشوری مقتدر و توانا تبدیل شد.
وی اضافه کرد: جمهوری اسلامی چگونگی مبارزه با ظالمان را به جهانیان آموخت و به الگویی در این زمینه تبدیل شد.
جمهوری اسلامی ایران شبانه روز در تلاش برای برقراری صلح و آرامش در جهان می باشد و ریشه آن همان انقلابی است که امام خمینی (ره) آن را به ارمغان آورد. 
وی با بیان اینکه هر کاری که برای خدا باشد سرانجامی نیک دارد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نمود بارز این امر است و با ایستادگی در مقابل استکبار جهانی در جنگ هشت ساله این را نشان داد. 
«فادی السید» با بیان اینکه رویکرد استکبار جهانی در منطقه تغییر کرده است، اظهار داشت: دشمنان اسلام دیگر اعتقادی به حضور مستقیم در منطقه ندارند و در تلاش برای تربیت دست نشانده های جدید در منطقه برای پیشبرد اهداف خود هستند. 
وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی طرح اسلام هراسی را برای برقراری امنیت رژیم صهیونیستی اجرا می کند، بیان کرد: کشورهای اسلامی در ابعاد دیگر این طرح به جای اسرائیل علیه یکدیگر وارد مجادله و جنگ می شوند. 
وی تاکید کرد: رهبری داهیانه آیت الله خامنه ای در ایران و آیت الله سیستانی در عراق تمامی نقشه های دشمنان در منطقه را نقش بر آب کرده است. 
رییس موسسه امت واحده لبنان وجود اتحاد در جمهوری اسلامی را نعمتی ارزنده عنوان کرد و گفت: اینکه در همین جلسه علمایی از اهل شیعه، سنی و مسیحیت حضور دارند نشان از عزمت نظام جمهوری اسلامی است. 
وی اضافه کرد: رویکرد جمهوری اسلامی در ایجاد اتحاد و همدلی بین اقوام و ادیان باید به عنوان درس در مکتب های جهانی تدریس شود. 
دکتر علی نیکبخت رییس دفتر بین الملل دانشگاه ارومیه  نیز در این جلسه زندگی توام با صلح و نشاط اقوام و ادیان در آذربایجان غربی را از مزیت های منطقه دانست و گفت: به دنبال تقویت ارتباط دانشگاه ارومیه با دانشگاه های مادر در کشورهای منطقه هستیم. 
دکتر علی نیکبخت افزود: ارتباط با دانشگاه های خارجی می تواند به تبادل تجربه ها و پیشبرد اهداف در منطقه منجر شود. 
وی با اشاره به اینکه دانشگاه ارومیه جزو یکهزار و 250 دانشگاه نخست جهان در رده بندی تایمز است، بیان کرد: در همین راستا آماده ایم برای رشد علم در منطقه وارد عمل شویم و دستاورد های خود را در اختیار پژوهشگران قرار دهیم. 

حجت الاسلام و المسلمین «السید فادی السید» رییس موسسه امت واحده لبنان

 

 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir