Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲

پایگاه بسیج کارکنان شهید یعقوبی دانشگاه ارومیه در ایام الله دهه فجر چندین برنامه فرهنگی معرفتی به مناسبت گرامیداشت این ایام و همچنین ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار کرد. 

دیدار با خانواده بزگروار شهید یعقوبی 

چهارشنبه 8 بهمن 1399 مصادف با 13 جمادی الثانی در سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، تعداد محدودی از دانشگاهیان دانشگاه ارومیه در منزل شهید محمد حسین یعقوبی حضور یافتند. 

این مراسم با کسب اجازه از خانواده محترم شهید و رعایت پروتکل های ابلاغی جهت عرض ارادت و بزرگداشت مقام شامخ خانواده معظم شهداء برگزار گردید.

بعد از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و سخنان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، حاج سعید عنانی به ذکر مصیبت اهل بیت (علیه السلام) پرداخت. در این مراسم تعدادی از اعضاء شورای سیاست گذاری بسیج کارکنان دانشگاه ارومیه به نیابت از سایر همکاران حضور داشتند.

سخنرانی دکتر بیگ دلی مسئول هادیان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سه شنبه 14 بهمن ماه در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران،  دانشگاه ارومیه میزبان دکتر بیگ دلی مسئول هادیان سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جمعی از همراهان وی از سپاه شهداء استان و بسیج ادارات پایگاه شهید باباساعی بود.

این جلسه بنا به دعوت  شورای سیاست گذاری پایگاه شهید یعقوبی دانشگاه ارومیه و با حضور اعضاء شورای بسیج کارکنان و تنی چند از اعضاء محترم بسیج اساتید در مسجد دانشگاه تشکیل گردید.

دکتر بیگ دلی صحبت­های خود را پیرامون موضوع "تحریف و جریان تحریف در ایران" بیان داشت. در پایان سوالاتی از جانب حاضرین طرح و پیرامون سوالات مطالبی بیان گردید. جلسه با ارائه پیشنهادی از جانب شورای سیاست گذاری بسیج کارکنان در ارتباط با ارائه یک تعریف جامع از پیشرفت به پایان رسید.

تحریف یکی از شیوه­های رایج رسانه ­ای است. بر همین اساس کشور ایران در تمامی ابعاد تحریم می­شود به غیر از فضای مجازی! هدف این حرکات انحراف در افکار عمومی است. در داخل کشور هم جریان­هایی هستند که این اهداف را دنبال می­کنند. اتفاقاتی که امروزه در کشور شاهد آن هستیم مؤید این امر است. در جریان تحریف می­خواهند علاوه بر دلسرد کردن مردم، آدرس غلط هم بدهند!

بنابه فرمایشات مقام معظم رهبری، دشمنان در بحث تحریم­ها چهار هدف : کوتاه مدت، میان مدت، بلند مدت و جانبی را دنبال می­کنند و برای هر کدام مصادیقی هست. اما اگر تحریف شکست بخورد، تحریم­ها هم  شکست خواهد خورد زیرا عرصه، عرصه­ی جنگ  اراده­هاست.

توزیع بسته های شیرینی و شکلات به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)

به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر و زن و همچنین به مناسبت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی، به همت پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه ارومیه روز چهارشنبه 25 بهمن ماه در مقابل درب ورودی پردیس نازلوی دانشگاه بسته های شیرنی و شکلات با رعیات پروتکل های بهداشتی توزیع شد. پخش مولودی و مدیحه سرایی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود. 

 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1000 دانشجو؛ مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه ارومیه برگزار شد

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir