Public Relations News Website

امروز

دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

ساخت پل در روستاهای اطراف شهرستان چالدران توسط دانشجویان جهادگر دانشگاه ارومیه


به گزارش روابط عمومی، نیما احمدی مسئولاردوی جهادیبسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه با بیان این خبر گفت: 70نفر از دانشجویان دانشگاه ارومیه در اردوهای جهادی آذربایجان غربی شرکت نمودند که از این تعداد، 50 نفر دختر و بقیه از دانشجویان پسر بودند.


وی ادامه داد: این افراد از 17 مرداد ماه لغایت سی ام همین ماه به مدت دو هفته در کلیه روستاهای اطراف چالداران حضور یافتند.


احمدی اظهار کرد: محوریت اردوهای جهادی سال جاری در زمینه های اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی بوده و حوزه عمرانی، بهداشت و درمان، کشاورزی، پزشکی، آموزشی، دامپزشکی و فرهنگی، از مولفه های اصلی برنامه های جهادگران دانشجو بود.


وی، ساخت مدرسه در روستای میرآباد، ساخت مدرسه و خانه برای افراد محروم در روستای عرفات، ساخت غسالخانه در روستای گل آشاغی و ساخت پل در روستای علی آباد آواجیق که از روستاهای سیل خیز منطقه می باشد و امور فرهنگی را، مصادیق فعالیت و اقدامات انجام شده دانشجویان جهادگر عنوان کرد.


مسئولاردوی جهادیبسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه، با بیان این که، این اردوها بیشتر از 5 سال است که در سال دو بار در ایام تعطیلات تابستانی و نوروز توسط بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه؛ برگزار می شود اذعان داشت: بیشترین دانشجویان شرکت کننده از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند.


وی همچنین از گردهمایی دانشجویان جهادگر استان تحت نظر ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی، از امسال، خبر داد و گفت: در این طرح، تمام گروه های دانشجویی جهادی استان، تحت عنوان قرارگاه جهادی به صورت تجمیع در شهر مورد نظر حضور می یابند و مشارکت انجام شده گستره بیشتری می یابد.


 


 

چند رسانه ای

با حضور بیش از 1500 دانشجو؛ گفت و گوی بی واسطه دانشجویان با سخنگوی دولت سیزدهم در دانشگاه ارومیه برگزار شد

گزارش جامع سفر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به استان آذربایجان غربی

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir