Public Relations News Website

امروز

چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

در جلسه نشست مشترک مدیران ارتباط با جامعه و صنعت و مراسم تجلیل از برگزیدگان حوزه ارتباط با صنعت که در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، از دانشگاه ارومیه به عنوان «دانشگاه برگزیده در بهره برداری از مزیت‌های استانی» تقدیر شد.

در راستای اجرای سیاست‌های کلی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه ماموریت گرایی دانشگاه‌ها و ایفای نقش موثر آنها در رفع مشکلات استانی و منطقه‌ای، طرح جامع بهره برداری از مزیت‌های استانی از سال 99 در دانشگاه‌های کشور در حال اجراست. با توجه به اجرای برنامه‌های مختلف و انجام اقدامات موثر در جهت افزایش تعامل بین دانشگاه و سایر دستگاه‌های اجرایی استان در شناسایی و بهره برداری از مزیت‌های استانی، دانشگاه ارومیه به عنوان دانشگاه برگزیده در این حوزه انتخاب شده است.

به گفته دکتر الماسی مدیر فناوری و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه، اقدامات اساسی و برنامه‌های میان مدت مهمی در راستای تقویت ماموریت گرایی دانشگاه ارومیه و افزایش اثرگذاری اجتماعی اعضای هیئت علمی در رفع مشکلات و چالش‌های استان در حال برنامه‌ریزی است که پس از هماهنگی با استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی، این برنامه راهبردی و سیاست‌های کلی دانشگاه در این حوزه به اطلاع اعضای محترم هیئت علمی خواهد رسید.        

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir