Public Relations News Website

امروز

پنجشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

دکتر علیجانپور رئیس دانشگاه ارومیه در ادامه بازدید های میدانی خود اینبار از بخش های مختلف دانشکده کشاورزی این دانشگاه به منظور بررسی مسائل آن بازدید نمود.
دکتر علیجانپور در حاشیه این بازدید و در نشست مشترک با رئیس، معاونین و روسای گروه های آموزشی دانشکده کشاورزی، ضمن تاکید بر حمایت از ایده های جدید در دانشگاه گفت: دانشگاه باید به سمت اقتصاد دانش بنیان حرکت کند.
رئیس دانشگاه ارومیه افزود: آزمایشگاه های دانشکده کشاورزی را به آزمایشگاه های مرجع علوم مختلف تبدیل کنید تا ضمن ارتقای دانشگاه، این دانشکده محلی برای رجوع و حل مسائل کشاورزی و صنایع وابسته آن در استان باشد.
دکتر ابراهیم سپهر رئیس دانشکده کشاورزی نیز در این نشست ضمن اشاره به ارتقای جایگاه دانشگاه در استان در زمینه ارتباط با جامعه و صنعت در دوران مدیریت جدید، گفت: در دانشکده کشاورزی همکاری همکاران بسیار نزدیک و همسو است و ان شالله اقدامات ویژه ای در جهت ارتقای آزمایشگاه ها انجام خواهیم داد.
در ادامه جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در مورد دانشکده و بررسی اقدامات ویژه در جهت ارتقا آزمایشگاه ها و ارتباط این دانشکده با جامعه و صنعت، هر یک از مدیران گروه ها گزارشی از عملکرد گروه و مسائل مختلف آن را مطرح نمودند.

چند رسانه ای

رقابت 69956 داوطلب کنکور سراسری 1401 در آذربایجان غربی (+فیلم)

دهمین گردهمایی سالانه روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه (+فیلم)

گلهای بهاری زینت بخش دانشگاه ارومیه (گزارش تصویری)

دانشگاه اروميه در رسانه ها

تماس با ما

تماس با ما

آدرس : استان آذربايجان غربي - اروميه

کيلومتر 11 جاده سرو - دانشگاه اروميه

شماره تلفنخانه : 43-32752741-044

کدپستي : 5756151818

صندوق پستي : 165

پست الکترونيکي : publicrelation@urmia.ac.ir